GCE Fun Run Results


Gold Camp Fun Run

Primary

Overall Finish List

April 23, 2013


Results By Victory Racing Company VRC
                                                                                                          Total  
    Place    Name                             Grade              Bib No Gend    Age Group                 Time  
      1    Zoe Shearrer                      8                       1    F       1  2- 2                7:01.6
      2    Owen McClain                      1st                   225    M       1  7- 7                7:44.6
      3    Cody Hoag                         3rd                   216    M       1  9- 9                8:11.0
      4    Mark Turner                       3rd                   244    M       2  9- 9                8:24.2
      5    Evan Turner                       5th                   245    M       1 11-99                8:27.1
      6    Audra Frickey                     3rd                   212    F       1  8- 8                8:40.6
      7    jackson bufkin                    1st                   200    M       2  7- 7                8:46.1
      8    Aspen Jones                       3rd                   220    F       1  9- 9                8:52.4
      9    abigail bufkin                    2nd                   201    F       2  8- 8                8:55.5
     10    Julia Prata                       3rd                   235    F       2  9- 9                9:04.2
     11    Ansley Simmons                    1st                   239    F       1  7- 7                9:10.2
     12    Katie Parks                       3rd                   230    F       3  8- 8                9:11.6
     13    Jackson Bailey                    Kindergarten          196    M       1  6- 6                9:12.2
     14    Spencer Williams                  2nd                   254    M       1  8- 8                9:12.4
     15    Ethan Longwill                    Kindergarten          224    M       2  6- 6                9:12.8
     16    emma bufkin                       4th                   202    F       1 10-10                9:28.5
     17    JEREMY AMOS                       1st                   192    M       3  6- 6                9:32.5
     18    Laurel Williams                   3rd                   255    F       3  9- 9                9:46.0
     19    Eden Van den Aardweg              Kindergarten          247    F       1  6- 6               10:01.1
     20    Geneva Williams                   1st                   253    F       2  7- 7               10:20.3
     21    Lola Frydendall                   1st                   214    F       3  7- 7               10:25.1
     22    Lincoln Bills                     1st                   199    M       3  7- 7               10:36.4
     23    Sophie Ross                       2nd                   238    F       4  7- 7               10:46.6
     24    Paxton Jones                      Preschool             221    M       1  5- 5               11:12.6
     25    Alexander Huppertz                1st                   217    M       4  7- 7               11:16.6
     26    dahmari codrington jr             1st                   207    M       5  7- 7               11:32.5
     27    Cambree Wilder                    1st                   252    F       5  7- 7               12:06.1
     28    Holly Clark                       1st                   205    F       2  6- 6               12:07.7
     29    Michael Vastola                   1st                   248    M       4  6- 6               13:07.2
     30    Rome Seay                         1                     256    M       6  7- 7               13:07.6
     31    Avery Wilder                      1st                   251    F       6  7- 7               13:15.0
     32    Quinn McClain                     Preschool             227    M       1  4- 4               14:09.7
     33    Gemma Pompeiii                    1st                   234    F       3  6- 6               17:53.4
     34    Brayden Skinner                   Preschool             241    M       2  5- 5               17:53.4


Gold Camp Fun Run

Intermediate

Overall Finish List

April 23, 2013


Results By Victory Racing Company VRC
                                                                                                          Total  
    Place    Name                             Grade              Bib No Gend    Age Group                 Time  
      1    Zak Paige                         4th                   229    M       1 10-10                6:25.4
      2    Dylan Ugianskis                   4th                   246    M       2 10-10                7:14.7
      3    Mary Spangler                     6                     259    F       1 12-12                7:18.2
      4    Hank Walsh                        2nd                   249    F       1  8- 8                8:07.9
      5    Lily Frydendall                   4th                   215    F       1 10-10                8:29.6
      6    Jenna Spangler                    4                     258    F       2 10-10                8:35.1
      7    Egan Beveridge                    Kindergarten          198    M       1  0- 7                8:38.9
      8    Lilly Walsh                       4th                   250    F       3 10-10                8:39.0
      9    Hannah Pompeii                    5th                   233    F       1 11-11                9:01.2
     10    Caroline Simmons                  4th                   240    F       1  9- 9                9:08.1
     11    Hannah Beveridge                  4th                   197    F       2  9- 9                9:34.4


Comments